Двама джигити си спретнаха гонка в центъра на Пловдив. За това сигнализира читател на GlasNews.bg.
Те се престроили на светофара след спирката на Пловдивския университет, като направили няколко опасни маневри и засекли пътя на водачите, карали с нормална скорост. В момента, в който светнало зелено, двамата дали мръсна газ до следващото кръстовище на бул. Цар Борис Трети Обединител, където направили забранен обратен завой и продължили гонката.
“Това се случва в ситуация, когато по улиците на града е пълно с полиция и засичат скоростта”, коментира нашият читател.
Тази вечер униформени патрулират и около големите паркинги на хипермаркетите в града, за да не допуснат струпване на любители на дрифтовете, видя репортер на GlasNews.bg.
Установиха гонкаджиите в Пловдив ВИДЕО

Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща
цял жиот у село 00:15, 28.02.2021
Едва ли са от Пловдив ти паляци
петко дюзата 23:13, 27.02.2021
То теб те изпреварват като спрял бе улигофрен