Издирват 18-годишно момиче от град Перник.
По първоначални данни 18-годишното момиче е изчезнало във вторник сутринта около 08:30 часа. Близки и приятели я издирват, разбра GlasNews.bg от публикация на Ива Иванова в социалната мрежа Фейсбук. Тя призовава, ако някой види момичето - да сигнализира на тел. 112.
Габриела Бъръшка последно е засечена на ЖП Гара Перник Разпределителна. Тя е била във влака за София. Облечена е с черен клин, бели маратонки и черен суичър, с червено яке с пух.
Информацията за изчезването на Габриела идва на фона на поредното съобщение от областната дирекция на МВР, което гласи, че действията по издирването на 12-годишния Александър от Перник ще започнат днес в 08:30 ч. от мястото, където е установен щабът - в района на Профилакториума.
Продължава издирването на изчезналия Александър от Перник
В мрежата бе публикувана снимка на изчезналото момиче:

Прочетете още
- 20:00 Вандали посегнаха на обновения двор на училище в София СНИМКИ
- 21:00 След тежко ПТП край Бургас издирват таксиметров шофьор, помогнал на пострадали
- 19:00 Шофьорка спретна "най-наглото паркиране в историята" на пловдивски квартал СНИМКИ
- 22:15 „Момчето пищеше": Скандал и побой на служител разтърси заведение в Пазарджик