Мъж се хвърли от седмия етаж на болницата в Петрич тази сутрин. 70-годишният пациент бил настанен в ковид отделението преди няколко дни. Инцидентът станал около 7:30 часа.
Любомир и съпругата му, която е с инсулт, се заразили с коронавирус и били приети в болницата, информира "Струма.ком".
Съпругът трудно понасял заболяването на жена си и от известно време имал психични проблеми, тежка депресия, която вероятно е провокирала смъртоносното решение.
Лекарите изпаднали в шок при гледката на размазания мъж. Той издъхнал на място и те не можели да направят нищо.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив