Грозно дело в столична аптека. Кадри от охранителни камери показват как мъж прибира стока в дрехите си. За случката гласност дават столичани в социалните мрежи.
Всичко станало в обект, намиращ се в столичния квартал "Гоце Делчев". Млад човек, облечен в тъмни дрехи, влязъл в аптеката. Той се огледал, а после бързо прибрал продукти под якето си.
Потърпевшите се опитват да открия информация за самоличността му, като допълват, че по случая е подаден сигнал до МВР.
Тедо А. не разкрива каква е стойността на откраднатото.
Вижте и целия сигнал, споделен от Тедо А.:
"Късметлията да се познае! Моля за съдействие и информация, ако някой познае извършителя. Клипа е от аптеката на „Б** България“! Благодаря предварително, сезирани са и органите на реда!"
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице