Наш лекар показа в мрежата как ваксинира собствените си деца – момиче на 16 години и момче на 12 години.
"Това е всичко, което имам да кажа по въпроса за ваксинацията срещу COVID като цяло и тази на децата над 12 години, в частност“, казва в публикацията си д-р Николай Христов.
"Това красиво и умно изделие на първата снимка е дъщеря ми Зорница, която е на 16 години. На снимката е изобразено как и се поставя втората доза от ваксината на Пфайзер. Грозният, зъл и страшен лекар, който се вижда да извършва манипулацията съм аз. Не по-малко качественото изделие на втората снимка е синът ми Станислав, който е на 12 години. Упражнението и извършителят са същите, само че става дума за първа игла. Както е видно, бидейки истински мъж, младият господин беше леко притеснен в началото, но си тръгна от кабинета с усмивка на уста“, пише д-р Христов и показва манипулацията, която сам извършва.
Коментиращи публикацията отново са на двата полюса относно ваксините, особено при децата.
"След време какво ще кажете на дъщеря си, когато не може да има деца?“, гласи един от тях.
Ето и публикацията му в социалната мрежа:
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината