Кола бе заснета да се движи в насрещното на входа към магистрала "Струма" край Благоевград.

Снимките сподели Facebook страницата "Лудостта по пътищата на България. Нека я спрем заедно."

Кадрите показват бяла кола с кюстендилска регистрация на един от ръкавите, включващи се към аутобана, очевидно в насрещното. Авторът на снимките, който е застанал срещу колата, се е опитал да предупреди шофьора и пътника му, че са в насрещното, но те го игнорирали.

След това просто продължили в насрещното.

Това се случва на изхода за Благоевград и Кочериново. "Те избраха да ни изчакат да преминем и си продължиха", казва авторът, цитиран от страницата.

Безумие! Каруца "лети" в насрещното на оживен път, "на борда"- семейство с дете СНИМКА

Защо да чакаш на светофара? Шофьорка избра маршрута „направо през пешеходците" ВИДЕО

Може да бъде изображение с път

"Подобни ги давайте на полицията и свидетелствайте срещу тях, защото утре ще убият някой! Никаква жал за подобни малоумници!", призовават коментиращите.
 
"Това го правят на много места, естествено нарочно за да спестят някакви метри път, въпреки че е най-нелепото и сериозно нарушение. И това показва пълната анархия в пътното движение в България", казват други.