Студентката, обесила се в Пловдив, е оставила предсмъртно писмо

Студентката, обесила се в Пловдив, е оставила предсмъртно писмо

Студентката, която се обеси с перде преди броени часове в пловдивския квартал Смирненски, е оставила предсмъртно писмо, казаха за TrafficNews хора, станали свидетели на трагедията. В него пишело „Обичам ви, знам, че и вие ме обичате, но никога няма да разберете непалското в мен“.

Към деянието момичето е посегнало, когато майка й излязла да пазарува в голям пловдивски хипермаркет. Когато се върнала, студентката вече е висяла извън апартамента.

На място пристигнали и пожарникари, които да изтеглят тялото, но се наложило това да се случи от по-долен етаж на блока, който се намира на бул. „Свобода“. Гледката по думи на очевидци е била ужасяваща.

Младата жена е чужденка, от Непал, била е четвърта година студентка тук в Пловдив, най-вероятно е следвала медицина, а жилището е било под наем.

Припомняме, че безжизненото й тяло е било забелязано от съседи, които веднага са потърсили Спешна помощ. Загиналата и майка й е трябвало утре да пътуват заедно към Непал.

Все още не е ясна причината за трагедията, по тялото не са открити следи от насилие.

Младо момиче се обеси в Пловдив


 

Напишете коментар
captcha

Виж още

Кражба, планирана до детайл - и извършена, когато градът още спи. В София
Вчера вечерта, около 21:00 ч., пред магазин в Несебър мобилен телефон
Изключителна проява на смелост и доблест беляза разчистването на последиците от
Ситуация, която можеше да завърши много по-зле - но вместо това прерасна в
Паркирането в големия град отдавна не е просто логистичен проблем. В столичния
Днес се прощаваме с Любен Дилов-син. Поклонението ще се състои от 15:00 часа в