Четири тира закъсаха на подбалканския път София-Бургас в района на Долно Камарци. Причината е непочистеното шосе.
Обилният сняг бързо е натрупал на шосето. Пътната настилка не е обработена и опесъчена. Блокираните са международните шофьори, които трябвало да бъдат поставени под карантина в 20 часа тази вечер. Те подали сигнал на телефон 112, но от там им отговорили, че на този етап нищо не могат да направят, твърдят блокираните водачи.
"Повече от час седим тук и нищо не минава. Нито снегорин нито помощ. Аз също трябваше да съм под карантина от 20:00 часа тази вечер и не знам как ще стане това", заяви един от водачите.
Очаквайте подробности!
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка