От 9:30 ч. до 17 ч. днес движението в платното за Кулата на автомагистрала "Струма", в участъка от 41-ви до 46-ти км, ще е в една та лента за движение.
За полагане на хоризонтална маркировка ще бъде ограничено преминаването в изпреварващата лента, трафикът ще е в активната, съобщават от АПИ.
В четвъртък – 3-ти юни, от 9:30 ч. до 17 ч., движението за Кулата, в отсечката от 46-ти до 51-ви км, също ще се осъществява в активната лента, като отново ще се полага нова маркировка.
"Необходимо е шофьорите да карат с повишено внимание и да спазват стриктно поставената сигнализация", настояват от Пътната агенция.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол