Заради продължителния дъжд, в района на трети тунел на път II-86 (Асеновград-Смолян) се е активирало свлачище. Паднала е земна маса върху платното за движение към град Смолян.
Пътят към Смолян под вода — шофьорите предупреждават за „мини язовир"
На място има полицейски служители, които регулират движението. Там са и представители на ОПУ-Пловдив, за да се предприеме разчистване на пътя.
В град Пловдив са наводнени кръстовищата на бул. Ал. Стамболийски и бул. Цар Борис III-продължение, както и на бул. Ал. Стамболийски с бул. Братя Бъкстон. На тези участъци също са разположени полицейски патрули, съобщиха от полицията.
Предупреждаваме водачите, че преминаването там е възможно само за високопроходими автомобили. От страна на Община Пловдив са взети мерки за отводняване.
Прочетете още
- 15:00 Нагла ало-измама в Скутаре: Родители получават странни обаждания от името на лекар
- 13:00 Агресия в София: Шофьори вилнеят на червено, дете притича пред колите ВИДЕО+СНИМКИ
- 14:30 Кърваво меле във Варна: Компания преби мъж след забележка, задържаха украинец
- 14:00 "Явно е невидим": Зарязан автомобил на бул. "Цар Борис III" вбеси столичани СНИМКИ