Сняг заваля тази сутрин в Шуменско, сигнализираха хора от село Тодор Икономово. Това почти не учуди никого, защото вече сме свикнали на капризите на Баба Марта. Пък и от Meteo Balkans още вчера прогнозираха снеговалежи в този район.
Отново Шумен: колкото и да са рехави снежинките, радваме им се... Снимката е на Iordan Daskalow.

“Сняг заваля и в Благоевград. Няма да натрупа, но природата ни изненада”, пише Desislava Dimcheva.

Ситуацията над Добрич е малко по-сериозна: вижте видеото на Иван Вълчев:
Няколко души и от Бургас "се похвалиха" със снежинки - въпреки пекналото слънце, което си е доста необичайно.
"И в Русе мина на облак. В общи линии това беше най-бурният сняг за тази зима, макар и за кратко", шегуват се русенци, а жители на морската ни столица публикуваха снимка с "варненски сняг":

Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице