Паркоместа изумиха жителите на Кърджали. Местата за паркиране са старателно начертани, но на странно място. Тротоар, който все още е сравнително здрав, ще стане зона за коли.
„Пълно безумие. Синя зона на тротоар на ул. „Сан Стефано“. Само липсват пешеходните зебри пред входовете на блока,“ написа авторът на публикацията в социалната мрежа.
„След една зима и плочките ще станат за смяна от тежеста на колите,“ опасява се друг.
„До сега глобяваха за коли на тротоара, а сега измислиха нов правилник,“ пише мъж.
Близо 150 са коментарите за въпросното място. Повечето от тях са несъгласни с това решение и се надяват то да бъде променено.

Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 22:00 Новата вълна, която пренареди картите: Как Филип и Венци от New Wave Music събраха Анелия и Деси Слава
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ