Товарен автомобил прегази работник, легнал да почива край пътя, съобщиха от полицията.
Пътният инцидент е станал към 16 часа вчера, на шосето в близост до Лом. Шофьор на товарен автомобил "Форд Транзит" е предприел маневра на заден ход, за да спре за почивка. Той обаче не видял, че на мястото е бил легнал работник на „Пътинженеринг“ и го блъснал.
При произшествието е пострадал сериозно работникът. Той е бил транспортиран до монтанската болница, където лекарите го прегледали и установили множество травми, но според тях е без опасност за живота.
Униформени направили тест на водача за употреба на алкохол, пробата излязла отрицателна. На мястото е извършен оглед.
По случая е образувано досъдебно производство.
Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания