Кална гледка със затънала кола и други две, опитващи се с въже да я измъкнат от примката на потъването.
Тази абсурдна ситуация се е разразила в неделния следобед, под поройния дъжд на улица "Харалан Попов" в столичния кв. "Кръстова вада".
Улица е трудно да се каже, по-скоро кал до колене, но в крайна сметка се води за такава, регистрирана е в Столичната община.
Столичанин е заснел "спасителната акция" с въжето, осъществено от автомобил "Волво" и джип – успешно!
А коментарите под поста "валят" като из ведро.
Lyuba Belicheva пита: Извинявайте, но това път водещ към/от къщи ли е?
Борис Борисов и отговаря: Е влял е у вадата, хахаха
Dan Ka Ta пък предполага: Сигурно е карал без винетка ????????????
Rangel Popov настова, че това е силно казано УЛИЦА :) това е по скоро коларски път и то не отъпкан :)
А Cvetan Mirchev заключава: То квартала говори сам по себе си!
В крайна сметка – какъвто е да е квартала, каквато и да е улицата, тук живеят хора, плащат данъци и вероятно не искат да тънат в мизерия.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат