„В последния работен ден от Страстната седмица и настъпването на светлите празнични дни по случай Възкресение Христово, в качеството ми на кмет на община Кричим и от името на общинското ръководство, изказвам благодарност на Областния управител на област Пловдив д-р Ангел Стоев и на ръководството на Държавна агенция "Безопасност на движението по пътищата", за своевременната ангажираност и подкрепа, която оказаха на община Кричим и предприетите реални действия по отношение реализирането на безвъзмездно предоставения от община Кричим на АПИ проект за „Основен ремонт/рехабилитация/ на път III-866 Девин-Кричим-Стамболийски от км 104+609 до км 106+010 (в регулационните граници на гр. Кричим)".“, заяви кметът на община Кричим Атанас Калчев.
Той счита, че ключ към разрешаването на проблема е взаимодействието между институциите, каквото в случая беше демонстрирано.
„Уверен съм, че синхронната ни работа по казуса, ще доведе до добри резултати в полза на населението и обществеността като цяло, с оглед интензивния трафик по републиканския път на леки и тежкотоварни МПС.
Обратното - липсата на взаимодействие е равносилно на бездействие, което не е полезно за никой!“, каза още кметът Атанас Калчев.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице