Огромна част от София остана без ток заради авария тази вечер. Хиляди бяха засегнати.
Ток нямаше в кварталите "Орландовци", в жк. "Сухата река", кв. "Подуяне", жк. "Хаджи Димитър", кв. "Левски", жк. "Левски В", кв. "Христо Ботев", кв. "Редута", жк. "Слатина", съобщават потърпевши.
Ток няма и в централните части на столицата – район "Оборище", засегнати са части от жк. "Сердика", района на "Орлов мост".
Спирането на тока става в 18.30 часа, а очакваното време за възстановяване на захранването - 20:30 часа тази вечер.
От „Електроразпределителни мрежи Запад“ ЕАД съобщиха, че е възстановено електрозахранването в столичните квартали „Левски В“, „Хаджи Димитър“, „Орландовци“, „Сердика“, „Център“, „Редута“, „Слатина“, „Христо Ботев“, „Сухата река“.
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 09:00 Най-страшната битка за една майка: Спаси се бори да остане до детето си
- 09:35 Скандално! Прокуратурата в Пловдив отказа да разследва аферата с Ботев и Славия въпреки данните на МВР
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията