Комин на жилищен блок в Благоевград се запали и вдигна на крак два екипа огнеборци. Няма пострадали. Сигналът за задимяване е подаден към 9.15 ч. тази сутрин от бл. 22-А на жилищен комплекс „Ален мак“.
Самозапалил се е коминът на входа, предаде Нова. Имало е задимяване в стълбищната клетка и жилище на последния етаж. На място пристигна и линейка, но няма обгазени. Голяма част от живущите във входа напуснаха жилищата си.
Коминът се облива с вода. Най-вероятната причина за запалването му е, че не е бил почистван. Според живущи във входа коминът във вторник също е горял, но е загаснал.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 17:00 Първа на промоциите се нареди водата: Ломчани май ще пазаруват с гумени ботуши СНИМКИ
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие