Голяма дупка се отвори на ул. "Никола Димков" в Пловдив.
Пловдивчани сигнализират за опасния кратер в "Кючук Париж". Участъкът все още не е обезопасен.
Дамян Илиев е публикувал видео в социалната мрежа Фейсбук, на което виждаме дълбочината на дупката.
В дупката е поставена импровизирана метла, която вероятно трябва да сигнализира за опасността на улицата.
Кашон пази пловдивчани да пропаднат с 50 см на улица в центъра
Не е ясно дали отговорните институции знаят за кратера на ул. "Никола Димков".
Съветваме водачите да карат с повишено внимание, а пешеходците - да внимават къде стъпват.
"Т'ва ще да е някаква първа копка", пошегува се Петя Алагьозова.
"Вход към Ада", добави Мария Кирянова.
А Иван Иванов написа: "В Кичука сте, какво очаквате?".
По-късно стана ясно, че все пак местните жители са реагирали мигновено и са обезопасили дупката.
Опасен кратер дебне шофьори в Пловдив СНИМКА
Вижте видео:

Пловдивчанин си е направил снимка за спомен с кратера.

Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице