Жители на населени места в Плевенско готвят протест заради лошото състояние на отсечката Радомирци - Телиш, на главния път София-Русе.
От началото на годината три са жертвите при пътнотранспортни произшествия на този път. А преди дни загина 12-годишно момиченце.
Местните хора настояват за незабавно обезопасяване на пътния участък - Телиш – Радомирци.
Ограничаване на скоростта с маркировка, с пътни знаци и със засилен контрол.
Протестът и затварянето на главния път са насрочени за 12 април.
Бащата на загиналата Сияна към АПИ: Няма да ви оставя на мира! Вече загубих всичко!
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 13:00 Електрическо возило прегази крачето на дете в центъра на Пазарджик
- 14:00 Появи се теория за "заговор" срещу БДЖ, целящ фалит на железницата и раздаването й на бизнесмени
- 10:59 Метеор изгоря в небето над България ВИДЕО