Къмпинг Корал е превърнат в бунище. За това съобщи председателят на сдружение "Да запазим Корал" Атанас Русев.
Той твърди, че от месеци насам боклуците не са били извозвани. В района са се появили много нерегламентирани сметища.
Русев се обърна с нелицеприятно определение за хората, които отиват там, виждат грозната картина и не подават сигнал в общината. Той допуска и че гражданите вече нямат доверие в институциите.
От екоинспекцията в Бургас са поели ангажимент да извършат проверки. Според членовете на сдружението фирмата, която има договор с Община Царево, не си върши работата.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол