Вандали счупиха буквите на Сатирата в столицата.
За грозното посегателство съобщава директорът на театъра Калин Сърменов. В личния си акаунт той написа, че "сме племе, което руши, мрази, не обича, не пази и не зачита…. ама нищо!"
"Граждани! Счупиха буквите на козирката на Сатирата!
Вече години наред се борим да докажем, че може да се мисли и работи у нас по друг начин, и все някой ще ни напомни, че сме племе което руши, мрази не обича и не пази и не зачита….ама нищо!
После защо ни е гаден животът! Не той, ние сме гадни. Сами сме си виновни за всичко! Иначе:
……докрай, додето разцъфтите,
ще мъкнем влагата към вас!
Валери Петров", написа актьорът.
Междувременно в коментарите под публикацията питат актьора дали няма охранителни камери, а той отговаря: "Има, ние знаем как е станало".
Вижте снимки тук:
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ