Няколко младежи са запалили с бомбички Младежкия хълм в Пловдив.
За това свидетелстват очевидци, които преди броени минути са подали сигнал за бушуващия огън, разказа репортер на GLAS.bg.
На мястото веднага се е отзовала една пожарна кола с огнеборци, които се опитват да потушат пламъците, но опитите им срещат огромна трудност, заради наклонения терен, където огънят е лумнал в сухи треви и храсти.
"Безхаберие е това, деца без работа. Никой не ги контролира", коментираха възмутени хората, които са дошли в съботния ден, за да се разходят на хълма.
От младежите, дръзнали да мятат бомбички, няма и следа, полицията ги издирва.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив