Автомобил Хюндай "кацна" върху мантинела точно пред държащия стълб за камерите на ТОЛ системата по пътя от Стара Загора за автомагистрала "Тракия".
Инцидентът, който се е разминал без жертви и ранени, е станал около 6 часа сутринта в понеделник, когато районът е бил потънал в гъста мъгла.
Колата е пътувала към Стара Загора, при неизяснени обстоятелства водачът "навил" волана в насрещното движение и вероятно за да избегне челен удар се "покатерил" по предпазното съоръжение.
Тепърва ще се изяснява с каква скорост се е движел автомобилът, защото на мястото има ограничение от 60 км /час.
По случая има образувано досъдебно производство, съобщиха от МВР.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 09:00 "Осъзнайте се - не сте си на село": пловдивчанин алармира за абсурдно пазене на паркоместа
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат