Излязоха подробности за тежката катастрофа, която стана по-рано в столицата, с автобус на градския транспорт. Стана ясно, че шестдесетгодишният шофьор на катастрофиралия в София автобус е приет в болница „Св. Анна“ със съмнения за инфаркт, съобщиха от лечебното заведение.
Освен него в болница са приети с прорезни рани и охлузвания 65-годишна жена и 75-годишен мъж. Няма опасност за животите им.
Автобус се блъсна в коли и дърво в София! Има ранени, сред които дете СНИМКИ
Изследванията на шофьора на автобуса продължават.
Жена и дете, пострадали при инцидента, са транспортирани в УМБАЛ „Пирогов“, съобщиха по-рано за БТА от лечебното заведение.
От МВР посочиха, че няма данни за сериозно пострадали при пътния инцидент.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 09:00 Най-страшната битка за една майка: Спаси се бори да остане до детето си
- 09:35 Скандално! Прокуратурата в Пловдив отказа да разследва аферата с Ботев и Славия въпреки данните на МВР
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ