Вторият мъж, който беше намушкан с нож при инцидент в столицата, вече е изписан от Военномедицинската академия, където пострадалият беше приет за лечение.
Пациентът имаше прободна рана, засегнала далака, което наложи оперативна намеса. Инцидентът стана преди дни, когато двама мъже бяха намушкани с нож от млада жена. Другият пострадал беше приет за лечение в болница „Пирогов“ и след обработка на раната беше изписан от лечебното заведение на следващия ден.
Освободиха от болницата един от мъжете, пострадали при нападението с нож в София
Припомняме, че на 4 февруари сутринта в София млада жена намушка с нож мъжете, като двамата бяха транспортирани до двете лечебни заведения.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат
