Тяло на удавник изплува в Мандренското езеро. Според първоначални данни то е на единия изчезнал рибар в Бургас.
Припомняме, че на 28 ноември започна издирването на двама рибари в Бургас, които ден по-рано влезли в язовир “Мандра” и повече не се появиха. Тялото на Петър Петров бе намерено на 21 декември, а другият изчезнал рибар продължаваше да бъде в неизвестност.
Трупът на един от изчезналите рибари изплува в езерото Мандра
Очаква се разпознаване на тялото от близките за да бъде уточнено дали това е 44-годишният Ивелин Тодоров, предаде Нова. Тялото е изплувало в езерото край квартал "Твърдица".
Разпознаха тялото, изплувало в езерото Мандра

Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие