В Стара Загора иззеха автомобил, от който са изхвърлени отпадъци на нерегламентирано място. Това потвърди Николай Диков, секретар на община Стара Загора.
"Днес за пръв път в Стара Загора бе иззет автомобил /чл. 41 от Закон за административните нарушения и наказания/, с който незаконно са изхвърлени отпадъци на нерегламентирано място. Поехме ангажимент да засилим контрола върху нарушителите като работим заедно с МВР и гражданите. Прилагаме ежедневно работна карта, в която основна точка е справянето с този огромен проблем. ", написа Диков.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил