Столично заведение стана хит в социалната мрежа, след като се оказа, че зад параван, сложен до сами масите, стоят претъпкани кофи с боклуци.
Кюфтета с ухание на контейнири – шегуват се столичани и публикуват снимка, но където има шега, има и огромна доза истина!
Посещавали заведението клиенти твърдят, че смрадта е смразяваща, но въпреки това клиенти не липсват.
Дали пък цените не са народни? Но това никой не коментира!
Nick Georg: Миризмата от контейнерите обаче не може да бъде прикрита... и си е направо гурме бонус в чиниите!
Димитър Кочов: Няма кои да работи за тези мизерни заплати, затова е така
Вера Ценова: Гледам, не им пречи вонята
Деяна Василева: И един моп за разкош
Liliya Ivanova заключава: #hubavoe
А хората коментират още, че от седмици подобни гледки не са рядкост и в кварталите на София.
Макар милиони от нашите левчета да отиват в ръцете на сметопочистващите ферми, част от тях нехаят и не събират всекидневно сметта. Очакват тя да изчезне ли?
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 13:00 Електрическо возило прегази крачето на дете в центъра на Пазарджик
- 14:00 Появи се теория за "заговор" срещу БДЖ, целящ фалит на железницата и раздаването й на бизнесмени
- 14:33 SpaceX изстреля мистериозна капсула: Никой не знае какво точно има на борда ВИДЕО