Шофьорка е в болница след катастрофа на пътя между Пловдив и Брезово.
Сигналът е подаден на тел. 112 около 6.40 ч. в сряда – край разклон за Момино село влекач „Волво“ излязъл от крайпътен имот и отнел предимството на товарен автомобил „Ситроен“.
При сблъсъка е пострадала 71-годишната жена зад волана на втория автомобил, която е оставена под лекарско наблюдение. Тя и 46-годишният водач на камиона са изпробвани с дрегер, резултатите са отрицателни. Работата по случая продължава автоконтрольор от РУ- Раковски.
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход