Катастрофа в Стара Загора. При инцидента има пострадала жена. Ударът е станал на кръстовището с улиците "Цар Иван Шишман" и "Васил Левски". По разказ на очевидец единият автомобил удря пътен знак, който нанася разкъсно-контузни рани на 82-годишна пешеходка. Пострадал е и 62-годишен пътник в единия от автомобилите.
Колите са били управлявани от 71-годишен мъж и 18-годишно момиче, предаде Нова. По първоначална информация момичето не е спряло на знак "Стоп".
Двамата водачи не са употребили алкохол или наркотици.
Заглавна снимка: PressTV
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход