Светли празници на всички! Пожелавам на всички спокойни и радостни празнични дни с любимите ви хора.
Това написа в своя личен Facebook профил кметът на столицата Васил Терзиев.
"Един от най-прекрасните подаръци, който получаваме в това време на годината, е времето със специалните хора в живота ни. Нека това време е изпълнено със светлина, топлината на дома, смеха на децата, приятелите и доброто настроение. Нека да запазим тези прекрасни моменти и духа на празниците и ги носим с нас всеки ден от наближаващата нова година.", написа още той.
Пожелавам на всички светлината и добротата никога да не напускат домовете и сърцата ни.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол