Нов инцидент стана в София. Камион с бетонобъркачка и лек автомобил се блъснаха на бул. „Константин Величков“ преди бул. „Тодор Александров“, в близост до трамвайните релси.
Колата с марка „Ауди“ е ударена странично откъм шофьорското място. Вследствие на удара има само материални щети. Няма данни за пострадали хора.
Очевидци са на мнение, че тежкотоварната машина не спира така, както леката кола, особено когато е натоварен. Повечето са на мнение, че се касае за отнето предимство на камиона.
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 16:31 Мъж се опита да открадне колело от чужд вход, не успя ВИДЕО
- 17:00 Първа на промоциите се нареди водата: Ломчани май ще пазаруват с гумени ботуши СНИМКИ
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА
