Жена е самокатастрофирала на Околовръстното шосе в София преди кръговото към кв. „Драгалевци”. Сигналът е подаден в 20:22 часа. Линейката е пристигнала на място в 20:35 часа.
По информация на Спешна помощ 55-годишната жена е с черепно-мозъчна травма, открита фрактура. Закарана е в „Пирогов”. В съзнание е, но е в тежко състояние.
На място екипи на полицията регулират движението. То е ограничено няколко метра преди кръговото в локалното посока „Драгалевци”, съобщи Нова.
Няма други участници и пострадали при инцидента.
Кадър: Facebook
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 17:00 Първа на промоциите се нареди водата: Ломчани май ще пазаруват с гумени ботуши СНИМКИ
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие