Поздрав или вандалска проява? Кола получи честитка върху предния капак във Велико Търново. Върху колата с марка „Опел“ е отправено послание за рожден ден, но има и неприличен жест. С неизвестен към момента материал е изписано „ЧРД, попе“.
„Поздрав "по болярски",“ написа авторът на снимката.
Каква е причината за посегателството не е ясно.
„Затова го обичам този град,“ написа жител на града.
„Реализацията на някои селски бек?,“ коментира друг.
Снимка: Цветан Стойков
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 07:31 Боклуци покриха беседка в парк в Стара Загора СНИМКИ
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
СОп 15:19, 11.06.2023
А сега, ПОПЕ! Я кажи ни ти, къде скиташ нощем ти????? Кой ли" ангел" те е видял-даже и завидял???? И един съвет: Никога Попе с колата си не ходи, там където псалмове в леглото И "танцуваш" ти Знай, че после многоооо боли!????