Лек автомобил с румънска регистрация се заби в бетонните блокове в края на АМ "Струма". Инцидентът е станал при 104-и километър край Симитли.
Пътният инцидент e станал малко след 11 часа днес, в края на автомагистралата, където по улей от бетонни блокове трафикът навлиза в трасето на Е-79.
Еърбеговете са спасили мъжа и двама младежи на около 16-18 г. На място са пристигнали две линейки.
Краят на автомагистралата е сигнализиран със знаци и предпазни бализи, които оформят една лента за преход, но ударите в преградите там са особено чести.
Предното дясно колело на катастрофиралия автомобил е прескочило оградите заедно с амортисьора.
За 15 минути трафикът в посока Благоевград е останал блокиран, но пътят отново е свободен за движение.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО