БВМ катастрофира в столичния кв. "Хаджи Димитър" около 13.30 часа.
На връх Коледа Баварецът-тройка излетя от пътното платно и се бъсна в оградата на училищен двор, съобщават очевидци във фейсбук групата Катастрофи в София.
Силният трясък привлякъл вниманието на други шофьори и живеещи в съседните сгради. Водачът на БМВ-то излязъл и избягал от местопроизшествието, казват очевидци, цитирани от Stolica.bg. Автомобилът не е със софийска регистрация.
Свидетели разказват, че колата и минала през антипаркинг колчетата като през вестник. Голям късмет е, че на тротоара покрай училището не е имало хора.
Очевидци твърдят, че шофьорът е бил неадекватен.
Снимка: Катастрофи в София / Facebook
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол