Отново коли „кацнаха“ върху тротоар в Пловдив. Мястото е бул. „Марица“. Возилата са заели зоната за пешеходци, а хората се питат къде да се движат.
„Хората или трябва да минат през ливадата, или през платното,“ каза читател на GlasNews.bg.
По думите му, в този район с годините стана много пренаселено. Все по-трудно е намирането на свободно място за паркиране. Заети са и платените към кооперациите места и гаражи.
Все пак обаче, Марица винаги е привличала жителите на града за разходка и почивка в парковете край реката.
За тези, които предпочитат да се придвижват пеша, предизвикателствата са не по-малки.


Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 09:00 Най-страшната битка за една майка: Спаси се бори да остане до детето си
- 09:35 Скандално! Прокуратурата в Пловдив отказа да разследва аферата с Ботев и Славия въпреки данните на МВР
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията