Винаги е добре денят да започне с положително настроение. Така, с доза черен хумор стартира и днешния ден за софиянци. Ковчег, поставен до контейнери за боклук, провокира размисли. Кой и защо го е подпрял до казаните не е ясно. Но някак се открива дълбока връзка между двата обекта.
„Някой е решил, че вече не му се умира, и е отложил,“ коментира авторът на публикацията във Facebook.
„Това е най-позитивната снимка за начало на деня!,“ коментира мъж.
„Може да не е харесал пети парцел и да си е отишъл,“ предположи друг.
„Нечия тъща е развалила плановете май,“ шегуват се още.
„Това е транспортен ковчег, вероятно изхвърлен от някоя погребална агенция,“ внесе яснота друг мъж.
.jpg)
Снимка: Hristo Vasilev
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие
Случаен минувач 20:40, 08.02.2023
Някой е решил да си ходи от този свят и си е приготвил ковчега , но като е видял цените на едно погребение се е отказал и се е върнал в живота. Грешка е направил , можеше да изчака някоя промоция и тогава да си поеме пътя нагоре.