74-годишен пенсионер пострада при инцидент с газова бутилка в Пловдив. Бутилката, която той използвал за отопление, е пламнала в апартамента му на ул. „Д-р Никола Ковачев” около 17:30 часа на 8 януари, когато е получен и сигнал на тел. 112.
Към мястото на инцидента са изпратени две пожарни коли от Първа районна служба "Пожарна безопасност и защита на населението", като екипите бързо потушават пламъците в жилището.
Мъжът е с изгаряния по ръцете от II степен - 5 процента, и е транспортиран от екип на Спешна помощ към пловдивска болница.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие