Пациент скочи от четвъртия етаж на Университетската болница "Медика" в Русе и почина.
За инцидента потвърдиха пред "Монитор"“ от лечебното заведение.
Той е бил настанен в Отделението по пластична хирургия на 30 октомври вечерта, след като получил тежки изгаряния при взрива от газови бутилки в къщата си, намираща се във вилна зона край Русе.
Взрив в къща в наш град! Срути я цялата СНИМКИ
Припомняме ви, че по чудо той бе изкаран жив от пожарникарите, изпод развалините на дома си и веднага бе откаран в УМБАЛ "Медика".
Мъжът обаче издебнал момент, когато в болничната стая нямало никого, и скочил от прозореца.
Човекът е имал суицидни мисли. Предполага се, че взривът в къщата му е предизвикан от самия него, като се е опитал по този начин да се самоубие.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив