Саморазправа в Бяла Слатина.
Двама мъже са нахлули в учебното заведение в града, а причината била да да се саморазправят с ученик, разпространявал неприлични снимки на ученичка от по-горен клас.
Нападателите са бащата и дядото на момичето, които искали да сплашат с бухалка ученика и да го набият. Пострадала е директорката на училището, която се опитала да прекрати саморазправата на територията на училището.
По-късно семейството на пребития младеж потърсило разплата и нападнало двамата мъже.
Дядото на момичето е с фрактура на носа и е настанен в плевенска болница, пише NOVA, позовавайки се на свои източници, запознати със случая.
Всички участници в свадата са задържани. По-късно обаче били освободени по медицински причини.
Очаквайте подробности!
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие