„Конституционният съд трябваше да касира изборите изцяло. На всички е ясно, че това не бяха справедливи избори“, заяви пред журналисти лидерът на МЕЧ Радостин Василев.
„Решенията на съда не трябва да се коментират. За 20 гласа не беше нормално една партия да бъде извън българския парламент. Сега вече имаме представителство на едни 100 хиляди нови гласоподаватели. Ние чакаме „Величие“, това не променя почти нищо – виждаме, че Пеевски ще подкрепя това правителство, така че ще видим как ще се позиционират те в парламента“, каза още Василев и подчерта, че от много отдавна търсят подкрепя за "плана МЕЧ" за борба с Пеевски и Борисов.
„Изцяло сме за машинно гласуване, хартията трябва да бъде премахната“, каза още той, пише БГНЕС.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив