Джип „Мерцедес“ горя на бензиностанция на автомагистрала „Тракия“. За инцидента съобщиха от сливенската полиция.
На 11 ноември около 13,20 часа при зареждане служителите в бензиностанцията забелязват дим от двигателния отсек. Изтикват автомобила на безопасно разстояние и опитват да го загасят с наличните пожарогасители, след като не успяват подават сигнал на телефон 112.
Пристигналият на място екип на РСПБЗН-Сливен ликвидира пожара. При произшествието няма пострадали. Причинени са щети по двигателен отсек, арматурното табло, две от гумите и част от предната броня. Спасена е останалата част от автомобила.
Причината за запалването е теч горивната система.
Снимката е илюстративна
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО