Нощна каскада прати трима тийнейджъри в болница в Дупница.
Инцидентът станал около 03:30 часа сутринта, когато е подаден сигнал на тел 112 за ПТП с пострадали.
Веднага се отзовали екип на полицията и Спешна полощ, като на са установени трима души – 17-годишният водач и две спътнички – на 16 и 17 години. И тримата са пострадали, като имат различни наранявания.
Малко преди инцидента момчето решило да повози с лек автомобил „Мицубиши“ двете девойки. Отишли в близост до бившето летище и започнали да правят кръгчета, когато момчето загубило управление над колата и се преобърнало по таван извън пътя.
От ОДМВР – Кюстендил, обявиха, че и тримата са настанени за лечение в дупнишката болница.
По случая е образувано досъдебно производство, уведомен е дежурен прокурор.
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 13:00 Електрическо возило прегази крачето на дете в центъра на Пазарджик
- 14:00 Появи се теория за "заговор" срещу БДЖ, целящ фалит на железницата и раздаването й на бизнесмени
- 10:59 Метеор изгоря в небето над България ВИДЕО