Моторист е с леки наранявания при пътен инцидент в Пловдив.
Около 22.25 ч. снощи екип на сектор „Пътна полиция“ бил изпратен към кръстовище между бул. „България“ и бул. „Васил Левски“, където лек автомобил „Опел“ предприел десен завой и отнел предимството на попътно движещ се мотоциклет „Кавазаки“.
След оказана медицинска помощ, 33-годишният водач на мотора е освободен за домашно лечение. Колата управлявал мъж на 38 години. Алкохолните проби и на двамата са отрицателни.
По случая е взето административно отношение от служители на сектор „Пътна полиция“.
Прочетете още
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО
- 08:26 Стана ясно кой е младежът, убит заради 40 евро на Лъвов мост
- 21:06 Нападнаха екип на GlasNews по време на репортаж край "Лъвов мост", има задържани СНИМКИ
- 23:00 Дневен хороскоп за 23 юни: Близнаци, любовта е във въздуха - уловете я!