Откриха изчезналия в Балкана в Монтанско турист.
64-годишният мъж от Стара Загора потеглил от хижата към връх Копрен вчера по обяд. Около 18 часа, когато в района започнала гръмотевична буря хижарите подали сигнал, че туристът не се е прибрал. Граничари и служители на полицията започнали издирване. Заради тъмнината и лошото време то било прекратено.
Рано тази сутрин 4 граничари и 4 спасители отново започнали обход на района. Открили мъжа на екопътеката към върха, на около 3 км. от хижата, с наранявания по ръцете. Вероятно падане е причината той да не отговаря на мобилния си телефон, който постоянно давал „свободно”.
Прочетете още
- 19:00 Скрита камера разкри практика, за която всички говорят. Сигнализирахме институциите ВИДЕО
- 17:00 Стана ясно кой е убиецът от "Лъвов мост", познавал и работил с жертвата
- 18:00 Кърлеж и години лутане: Майка разтърси мрежата с разказ за лаймска болест при дете
- 18:45 Едра градушка и наводнени улици в Лом, дървета са съборени във Видин ВИДЕО+СНИМКИ
