И днес протестиращи пловдивчани се събраха пред сградата на Регионалната здравна инспекция в града. Около 40 души отново изразиха недоволство срещу новите мерки, но този път се появи и искането да бъде признат естественият имунитет.
Протестиращите се появиха с плакати: "Мерките не работят! Кацаров оставка!", "Не на зеления сертификат", "Признайте естествения имунитет" и други.
Припомняме, от вчера са в сила новите мерки. На повечето места с изключение на хранителни магазини, аптеки и банки се влиза само със сертификат за ваксинация или преболедуване, както и с отрицателен тест за коронавирус.







Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив