Външно тяло на стар климатик в подлеза на булевард "Гоце Делчев", на метри от Южния парк притесни столичани.
Според тях предметът създава предпоставки за инциденти.
"Климатикът е частна собственост и се намира в подлеза на бул. "Гоце Делчев" при Южен парк. Възпрепятства преминаването и е предпоставка за инцидент", заяви Нели Стоичкова.
"Силно казано "климатик". Някога сигурно е било, но сега е просто труп на климатик, който спешно трябва да бъде премахнат от там", коментира Волен Бояджийски.
"Това незабавно трябва да се премахне. Нов смъртен случай като до павилиона, не желаем!", категорична е Наталия Груевска.
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол