Заради поредни пропадания на пътното платно близо 2 км от най-новата ни магистрала „Марица” от няколко дни са с ограничено движение.
Проблемният участък е в района на 30-ия километър. Първите няколко километра шофирането е спокойно, а настилката - добра. След това обаче започват огромни неравности, съобщи Нова.
На 30-тия километър редица табели предупреждават, че движението е в една лента. Хората наоколо разказват, че проблемът е от поне няколко месеца, а едва преди дни са наложени ограниченията. На места вълните в асфалта са с дълбочина повече от 10 сантиметра.
Прочетете още
- 19:04 Откриха труп на мъж в реката край "Лъвов мост" в София СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО