Труп на 37-годишен мъж вдигна накрак русенската полиция на 21 януари сутринта.
Тялото е открито в района на тунела на Ларгото, в близост до Българската Божия църква.
От кадри в мрежите се вижда, че на мястото е имало много кръв. След приключване на огледа районът е бил почистен от следите от инцидента.
От полицията съобщават, че няма данни за извършено насилие и става въпрос за нещастен случай.
По информация на Русе Медиа 37-годишен мъж е скочил от шестия етаж.Той е бил психично болен и е имал множество опити за самоубийство. По случая тече разследване.
Снимката е илюстратива
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол
съдба 14:35, 21.01.2025
Никога не е имало толкова психично болни.Това са наркомани.Лудите не скачат от високо.